Son Haberler
Anasayfa » Protez Kirpik » 3D İpek Kirpik Nedir
3d Protez Kirpik
3d Protez Kirpik

3D İpek Kirpik Nedir

3d Protez Kirpik
3d Protez Kirpik

3D İpek Kirpik Uzatma

3d Protez Kirpik
3d Protez Kirpik

Dünya üzerinde en yeni kirpik uzatma sistemlerinin en popüler hali olan 3D İpek Kirpik uygulama Türkiye de Sadece Makyöz Nurgül Kolukırık tarafından uygulanmaya başladı.

3D İpek Kirpik protez kirpik uzatma sistemi ipek kirpik uygulamasından daha doğal görünümlü kirpikler artık daha uzun ve daha kalın. Yani  her kadının rüyası olan uzun kirpikler artık 3D İpek Kirpik li.

Bir uzman olarak insanların çoğundan sürekli  aynı şeyi duyuyorum

Protez Kirpik  ve İpek Kirpik doğal durmuyor, Neden?

Profesyonel olmayan kişiler tarafından yapılan Protez Kirpik  ve İpek Kirpik hatalı uygulama nedenlerinden dolayı doğal durmayabilir. Türkiye nin birçok yerinde birçok kişiye Protez Kirpik  ve İpek Kirpik eğitimleri ve sertifikalarını verdim. Protez Kirpik  ve İpek Kirpik kursu verdiğim hiç bir kursiyerimin müşterisinden hiç bir olumsuz yorum almadım.

Buna rağmen en yeni ve en iyi Protez Kirpik  ve İpek Kirpiksitemi hangisidir araştırması yaparken, Hollywood film yıldızlarının kullanmış olduğu 3D İpek Kirpik uzatma tekniği karşıma çıktı.  3D İpek Kirpik sistemi ile karşılaştığımda klasik ipek kirpik yöntemi ile arasındaki farklardan ve sonuçlarından oldukça memnun kaldım ve bu ürünün eğitimini Amerika da alarak Türkiye’ye 3D İpek Kirpik sitemini ve ürünlerini ilk olarak ben getirdim.

3D İpek Kirpik Sistemi İle Klasik İpek Kirpik Arasındaki Fark Nedir?

Klasik ipek kirpiklerden farkı kıvrık olması, daha ipeksi olması ve yapıştırıcı daha kuvvetli olduğu için az kullanılıyor dolayısıyla siyah izler kalmıyor kirpik diplerinde.

Birçok Avrupa ve Amerika’da ünlü “Eyelash Extensionist “ kirpik teknisyenleri tarafından kullanılan 3D İpek Kirpik  tekniğiniartık bende kullanıyorum. Daha Ayrıntılı Bilgi İçin 3D İpek Kirpik Sitesiniz ziyaret ediniz.

3d İpek Kirpik Fiyatları

İpek kirpik eğitmeninden uygulama fiyatları

Tekli İpek Kirpik :   100 Tl

3d İpek Kirpik       :   150 Tl

İpek Kirpik Setleri ;

Başlangıç Seti    : 220  TL

Profesyonel Set  : 495 TL

Nurgül Kolukırık İletişim  0212 542 4585 – 0532 301 8690

İpek Kirpik

3D İpek Kirpik

Visajist Nurgül Kolukırık
Makyöz Nurgül Kolukırık

Hakkında Murat Kolukırık

Check Also

Nurgül Kolukırık

Gür, Kıvrık ve Kalıcı Kirpikler

Gür, Kıvrık ve Kalıcı Kirpikler Hangi bayan istemez ki ? Bunun ipek yeni sistem 6D …

2 yorum

  1. merhaba,3d ipek kirpik uygulaması evde yapılabilir mi?

Bir Cevap Yazın