Son Haberler
Anasayfa » Saç Kaynak » En İyi Saç Kaynak Merkezi
Sach-Saç-Kaynak-Merkezi
Sach-Saç-Kaynak-Merkezi

En İyi Saç Kaynak Merkezi

En İyi Saç Kaynak Merkezi arıyorsunuz ve bulamıyormusunuz. Öyleyse doğru yerdesiniz. Saç kaynakları konusunda uzman kadrosu ve profesyonel saç kaynak uzmanı Murat Kolukırık tarafından geliştirilmiş kaynak saç teknikleri ile sizlere sadece en iyi kalite saçlar ile hizmet verilmektedir.

En İyi Saç Kaynak Merkezi Başlığı Size Abartılımı Geliyor Yoksa Özgüvenlimi?

Başlığı “En İyi Saç Kaynak Merkezi” olarak seçmemizin sebebini sizlere kısaca özetliyeyim. Saç kayunak uzmanı Murat Kolukırık ilk saç kaynağını 1988 yılında yapmıştır. Bu tarihten bir süre sonra 1992 yılında Amerika seyahatinde saç uzatma teknikleri ile ilgili almış olduğu eğitim ile Türkiyeye o yıllar boncuk kaynak uygulamasını getirmiştir. Boncuk kaynak uygulaması 1992 yılından 2000 li yıllara kadar Murat Kolukırık ve ekibi tarafından uygulanmıştır. Daha sonraki yıllar boncuk saç kaynak uygulaması Türkiye geneline yayılmıştır.

O yıllarda ardından keratin saç kaynak uygulamasını  Türkiyeye getirerek uygulamaya başlamıştır. … Keratin saç kaynak uygulamasıda Türkiye geneline 2003 yıllarında yayılmış ve yuygulanmaya başlamıştır. Bu arada uygulamış olduğumuz 14 fatklı saç kaynak yöntemi ile her saç yapısına faklı uygulama yapılması gerektirdiğinin bilinci ile saç kaynakları teknolojisinde en üst düzey kaynak saçlar uygulamayı tercih etmiştir.

Yaklaşık 2 yıldır uygulamış olduğumuz Mikro Saç Kaynak uygulamasıda ne yazıkki taklit edilmeye çalışılmaktadır. Fakat orjinal bir teknik olan Mikro Kaynak Saç tekniği henüz deşifre edilememiltir. Bu orjinal saç kaynak uygulaması sadece ve sadece Sach Saç Kaynak Merkezi tarfaından yapılmaktadır.

Saç Kaynak Merkezi

Hakkında Murat Kolukırık

Check Also

Saç kaynak uzmanı

Boncuk Kaynak ve Mikro Kaynak

Boncuk Kaynak ve Mikro Kaynak Boncuk Kaynak ve Mikro Kaynak Arasındaki Farklar Boncuk Saç Kaynak …

Bir Cevap Yazın