Son Haberler
Anasayfa » Gelin Başı

Gelin Başı

Gelin Başı,

 

Sach Gelin Başı
Sach Gelin Başı

Gelin Saç Modeliniz için Kuaför arayışına başladığınızda birçok kuaför tavsiyesini eş dost ve yakınlarınızdan öneriler alırsınız. Peki, yıllarca beklediğiniz o en özel Düğün günü gelip çattığında belirlediğiniz Gelin Başı ve Gelin Saçı modelinin seneler geçtiğinde gelin fotoğraflarınıza baktığınızda demode olmayan, yüzünüze en uygun Gelin Başı tasarımında gelin saçı modelinin seçilmiş ve kusursuz bir şekilde uygulanmış olmasını istersiniz.  Gelin Başı  modeli gerek düğün fotoğraf çekimlerinde kusursuz bir görüntü veren pürüzsüz, estetik diğer gelin saçlarının aynısı kopya gelin saçı görüntüsü olamayan size özgün bir Gelin Başı saç modeline sahip olmayı dilersiniz. İstediğiniz Gelin Başı aksesuarından Gelin Saç modeline kadar taratabileceğiniz bir profesyonel kuaför bulmanın zorluğunu birçok kişi yaşamaktadır.

Gelin Başı elbette Gelin saç modelinde ne istediğini biliyorsanız istediğiniz Gelin Başı ve gelin saçını uygulayacak kuaförü bulmak pekte zor olmaz. O en heyecanlı ve en önemli gününüzde önemli olan size uygun en iyi Gelin Başı saç modelini bütün imkânlar kullanılarak uygulanmasıdır. Gelin Başı   tasarımı esnasında saçınız için gerekli Gelin Başı aksesuar ve gerekiyorsa ilave saç postiş vs uygulamalarında sınır tanımadan Gelin Başı saç modelileri tasarımının en üst noktasını zorlamalısınız. Size özel bir gelin başı eşsiz bir gelin saçı uygulanması gerekiyor biz buna Haute Couture Gelin Başı, Haute Couture Modern Gelin Saç Modelleri adını veriyoruz.

İlk önce kısaca size Gelin Başı   Haute Couture Saç Tasarım hakkında bilgi vermek istiyorum. Haute Couture alelade kullanılan bir terim değildir Haute Couture Hair Designer kişiye özel saç tasarımı yapan bu saç tasarımı esnasında rastgele modelleri uygulamak yerine belli kurallara dikkat eden ve bir takım kişilerin anatomik yüz kemik ve fiziksel özelliklerine uygun çalışma yapan kişiye Haute Couture Hair Designer denir.

Haute Couture Hair Designer olabilmek için bir dizi eğitimler almak gerekir Visagism, Colorscopie® Saç renklendirme Kesim ve Şekillendirme üzerine eğitimler alınması gereklidir. Bu eğitimler sonucunda rastlantılara ve şansa gerek kalmaksızın size uygun en iyi Gelin Başı  ve Gelin Saç Modelini en güzel Gelin Başı modellerini taratabilirisiniz.

Haute Couture Hair Designer Murat Kolukırık
Haute Couture Hair Designer Murat Kolukırık

If You need a Hair Dresser and Haute Couture Bridal Hair Designer who speaks in English fluently in Istanbul , You are rihgt places just call me 05325928842 . This Number belong English spoken hairdresser Murat KOLUKIRIK

 

Hairdresser Hair Designer Murat Kolukırık
Hairdresser Hair Designer Murat Kolukırık

2 yorum

  1. merhaba ;
    öncelikle verdiğiniz bilgilerden dolayı çok teşekkürler Sizinde dediğiniz gibi yıllarca beklediğim en özel günümde herşeyin kusursuz olmasını istiyorum.Temmuz ayında düğünüm var daha uzun süre olmasına rağmen şimdiden gelin saçı olsun makyajı olsun gelinliği olsun aksesuarı olsun şimdiden araştırmaya başladım fakat benim o günümü kendimi kusursuz kılıcak bişey bulamadım daha sonra araştırma yaparken sitenize ulaştım bilgileriniz önerileriniz çok doğru fakat yeriniz istanbulda ama ben izmirde oturuyorum benim simama yakışacak modeli nasıl bulabilirim muamma işte bu yüzden izmirde şubenizin olup olmadığını sorucaktım vericeğiniz cevap ve bilgiler için şimdiden teşekkürler…………

Bir Cevap Yazın