Son Haberler
Anasayfa » Makyaj

Makyaj

Nurgül Kolukırık
Nurgül Kolukırık

Makyaj Profesyonel Makyaj Nedir, Makyaj Nasıl yapılır? Doğru Makyaj tekniklerini kullanarak güzel ver yerinde makyaj yapmak nasıl olur? Bu sitede özellikle bu konuların üzerinde duracağız. Böylelikle sizde günlük yaşamda nasıl makyajların size uygun olduğunu öğrenmiş olacaksınız. Özel günleriniz için ise işi uzmanına bırakmak lazım.

Makyaj Tekniklerini diğer sayfalardan takip ederek de tüyolar alabilirsiniz.Makyaj Teknikleri kısmını inceliy arkadaşlarınıza doğru makyaj teknikleri hakkında bilgilendirebilirsiniz.Bunun facebookta paylaşın…

profesyonel Makyoz Nurgül Kolukırık
profesyonel Makyoz Nurgül Kolukırık

Ayrıca bu sitede Gelin Makyajı ile ilgili resim ve açıklamalarımız olacak. Gelin Makyajı Nasıl Yapılır, Nasıl olmalı, nelere dikkat edilmeli? Bunalrın hepsi ayrı ayrı husus.

En özel gününüzde işinizi tesadüflere değil, uzmanına bırakın.

Ama yinede sizin bilmeniz gereken şeyler var.

1-Sizin yüz tipinize gidebilecek olan gelin makyajı modellerini seçin.Tabiki buna makyözünüzün karar verecek ama siz magazin güpürlerinden alınmış örneklerden istiyorsanız ve makyözünüzde bu konuda yorum yapmıyorsa bir sorun var demektir.

2-Gelinliğinizin modeli, düğünün yapılacak olduğu mekan ( kır düğünü-salon düğünü) düğünün konsepti gelin makyajınız açısından önemli.Ona göre daha koyu veya doğal bir gelin makyajı olmalı.

3-Gelin saçı modeliniz Nasıl,topuz veya salık bir model mi istiyorsunuz.Kullandığınız takılar, renkleri bunların hepsi kombine olmalı.

Ayrıca Gelin makyajınıza başlamadan önce mutluka dişlerinizi fırçalayınız …

PORSELEN MAKYAJ

Porselen Makyaj
Porselen Makyaj

Gelinler için özel tavsiyem olabilir.Eğer yüzünüzde çok fazla iz varsa veya bir kaza sonucu yüzünüzde yara varsa bu özel gününüzde porselen makyaj yaptırabilirsiniz.

Yalnız porselen makyaj yüzde çok suni bir görünümüm verir.Dolayısıyla yüz hatlarınız normalse eğer bir profesyonel makyöz olarak çok da önermiyorum.

Porselen makyaj da kullanılan malzemeler aynı olmakla beraber sadece kullanılan fondöten farklıdır.Özel porselen makyaj fondöteni ile yapılır ve göz farları ıslak şekilde kullanılır.Siz de kendinize bir porselen makyaj fondöteni alarak günlük makyajlarınızda kullanabilirsiniz.

Profesyonel Makyöz Nurgül Kolukırık

0532 301 8690 ( Gelin makyajı ve Makyaj Fiyatları için arayınız)

Koyu Göz Makyaji Modelleri
Koyu Göz Makyaji Modelleri
Göz Makyajı
Göz MakyajıGöz Makyajı Modelleri
Göz Makyajı Modelleri
Göz Makyajı ModelleriGelin Makyajı

 

Gelin Makyajı
Gelin MakyajıMakyaj Modelleri Nurgül Kolukırık

 

Makyaj Modelleri Nurgül Kolukırık
Makyaj Modelleri Nurgül Kolukırık

 

Bir yorum

  1. NURGÜL HANIM KULLANDIGINIZ MAKYAJ MALZEMELERININ BI KISMINI YAYINLAMIŞINIZ. BENDE BU MARKAYLA KURS GORDUM . BU MARKA BIR NUMARA BUNU BILIYORUM . FAKAT KALITELI MAKYAJDA BU MARKAYI KULLANMAK ŞART SANIRIM .AMA COK PAHALILAR :(((( İMKANI OLMAYAN NE YAPABILIR …

Bir Cevap Yazın