Son Haberler
Anasayfa » Mikro Saç Kaynak

Mikro Saç Kaynak

ExtendMagic Mikro Saç Kaynak Makinesi
ExtendMagic Mikro Saç Kaynak Makinesi

Extend Magic Mikro Saç Kaynak saç uzatma sitemleri ve saç kaynağı dünyasına damgasını vuran en son teknolojidir.  Extend Magic Micro Hair Extensions ® Hollywood yıldızları, Top modeller ve sahne sanatçıları dâhil uzun saçlar hayranı birçok kişi için devrim yaratan bir saç kaynak teknolojisidir.

Bu saç kaynak devriminin adı en son sistem saç uzatma yöntemi Extend Magic Mikro Saç Kaynak. Yüksek Nano teknoloji ile üretilen dört kat daha dayanıklı özel yapıltırıcısı ile Nano Graft yani her bir saç kaynak tutamında sadece 40 tel saç tutamı ile saç kaynak yapmaya imkân veren Extend Magic Mikro Saç Kaynak piyasadaki bütün saç kaynak yöntemlerini en ileri teknolojisi ile gölgede bıraktı.

Extend Magic Mikro Saç Kaynak ve Nano saç kaynak uygulaması ile saçlarını uzatmak isteyenlerin yanı sıra saçlarını gürleştirmek isteyen bay ve bayanlarında saçlarını daha da dolgunlaştırmak için kullanacağı bir son teknoloji harikası saç kaynak sistemidir.
Extend Magic Mikro Saç Kaynak hakkında ayrıntılı bilgi almak için Extend Magic Mikro Saç Kaynak sayfamızı ziyaret ediniz.

Mikro Saç Kaynak Video İzle

YouTube Preview Image

14 yorum

  1. merhaba,bir şey merak ediyorum ve beni bilgilendirirseniz sevinirim.ince telli saçlara bu işlmei yapınca acaba yapılan saç teline ağır gelip saçın kopma ya da döküme ihtimali var mı.

  2. saçımın modeli yanlış kesildi .. ve kısa … omuz hizasında olacak şekilde kaynak yaptırmak istiyorum tahminen kaç lira tutar ? ve yalovada kuaför salonunuz var mı

  3. mikro saç kaynak extend magic takma ve çıkarma fıyatınız nedir listenizde göremedim. kullandıgım gerçek saçlarım var.birde ankaraya geliyormusunuz ?

  4. şu an kullandıgım 120 gr saçım var

  5. murat bey ben mikro sac kaynak byaptrmak istiyorum antalyada yaptırabılecegım bır yer varmı acil yardım olursanz sevınırım

  6. Mrba bn saçlarımı 1 hafta önce açtırdım ama güzel olmadı ve çok yıprandı kestirdim yine de var yıpranma. Saç kaynak yaptırsam nasıl durur? Kendi saç rengimde de oynama yapıyor musunuz? Ayrıca Ankara’ya n kadar sürede gelirsiniz ? Teşekkürler

Bir Cevap Yazın