Son Haberler
Anasayfa » Saç Kaynak

Saç Kaynak

Sach ® Kuaför & Saç Kaynak Merkezi

 

Sach Saç Kaynak
Sach Saç Kaynak

Saç kaynağı uygulamalarında profesyonel saç uzatma sistemlerinin öncüsü Sach ® Kuaför & Saç Kaynak Merkezinde Saç uzatma işlemleri Saç Kaynak Uzmanı Murat Kolukırık tarafından yapılmaktadır.

Saç Kaynağı uygulamasına karar verdiğinizde saç kaynak merkezleri araştırır hangi saç kaynak merkezi ? hangi saç kaynak uzmanı? hangi saç kaynak çeşitleri yada saçınıza uygun bir saç kaynak sistemi araştırmaya başladığınızda bütçenizin elverdiği en iyi sistemi ve saçlarınızı emanet edeceğiniz en iyi saç kaynak uzmanının kim olduğunu araştırırsınız. Bu araştırmalar sonucunda saç kaynağınızı yaptıracağınız saç kaynak merkezi ve saç kaynak uzmanına karar vermeden önce Saç Kaynağı hakkında detaylı bilgileri bu sayfalarda araştırın ve vereceğiniz kararlar için bir saç kaynak rehberi niteliğindeki bu makale ve önerilere kulak verin. Saç Kaynak yapan kuaförler ile Saç Kaynak Merkezlerinin farkı nedir?

Saç Kaynağı Yaptıramadan Önce Bilmeniz Gerekenler ve Saç Kaynağı Hakkında Bilgi.

 • Saç Kaynağı nedir?
 • Saç Kaynak Fiyatları
 • Mikro Saç Kaynak
 • Profesyonel Saç Kaynak Merkezleri
 • Saç Kaynak Çeşitleri Nelerdir?
 • Kısa Saça Kaynak Yapılır mı Fiyatları?
 • Saç Kaynağı Nasıl Yapılır?
 • Saç Kaynağının Zararı var mı?
 • Saç Kaynağının Zararları Nelerdir?
 • Saç Kaynak Bakımı Nasıl Yapılır?
 • Saç Kaynağı Yaptırırken Nelere Dikkat Etmelisiniz?
 • Saç Kaynağı Yapılışı aşamaları ve Saç Kaynağı yaptıran kişiler ile Saç Kaynağı hakkındaki görüşleri nelerdir? Tekrar saç kaynak yaptırmayı düşünüyorlar mı? Saç kaynağının zorlukları var mıdır nelerdir? Varsa Saç kaynağı kullanımı hakkında yanlış bilinen doğru gerçekler.

Saç kaynağı hakkında bütün merak ettiklerinizi buraya sizde yazarak sorabilirisiniz. Saç Kaynak yaptırmadan önce kafanızda hiçbir soru ve şüphe kalmadan Saç Kaynak yaptırın.

7 yorum

 1. merhabalar;
  Temmuz ayında açık kahve olan doğal saçıma röfle yaptırdım ancak bu işlem saçımı çok yıprattı dökülmesi nedeniyle saçımı ensemde kat kat kestirdim. Fakat şuan hem renginden hemde uzunluğundan memnun değilim.Saçlarımın eski haline dönmesini istiyorum. Saçıma örgü kaynak yaptırmak istiyorum. Çanakkale de yaşıyorum. Sizde böyle bir işlemi yaptırmam bana ne kadara mal olur ve her yıkamada kuaföre mi taratmam gerekir saçlarımı? Bilgi verirseniz sevinirim…
  Mutlu günler

  • Merhaba Merve Hn,
   Saçlarınızla yaşadığınız sorun için geçmiş olsun dileklerimi sunarım.
   Örgü Saç Kaynak yaptırabilmeniz için saçlarınızın en az 15 cm uzunlukta olası gerekmektedir. Rahat bi rşekilde örülebilmesi için. Örgü Saç Kaynağının Fiyatı 1000 TL
   Örgü Saç Kyanağının bir özelliği ek saçları sınırsız kez kullanabilirisiniz. Yani ilk sefer yapacağını %30 luk fazla maliyet size devamında Kar olarak dönmektedir. Ek yapılan saç kaynaklarını asla atmazsınız.
   Kendi saçlarınızı nasıl kullanıyorsanız aynı şekilde kullanabilirisiniz.

 2. benim saçlarım şuan platin ve sürekli bu renkte devam etmek istiyorum,şuan saçlarım ensemde fakat erkek saçı seklinde,kaynak yaptırmak istiyorum fiyatı nedir ?
  kaynaktan sonrada rasta yapılmasını istiyorum bununda fiyatını söylerseniz sevinirim..
  ve denildiği gibi her yıkamada saç kopar yada dökülürmü ve rasta yaptırdıktan sonrada saçlarımı tekrar kestirmeme gerek varmı yoksa duyduguma göre bir ilaç varmıs açılması için,onu uygularmısınız ??

 3. Merhaba murat bey lütfen cevap alabilir miyim sizden saçlarıma halka boncuk kaynak yaptırdım ve saçıma dokunduğumda halkalar çok bariz belli ve 150 tane takıldı ama saçlarım gürlüğünü kaybetti ne yapmalıyım lütfen sizin gibi profesyonel saç kaynak uzmanından bir bilenden cevap alabilir miyim lütfen.

  • Saçlarınıza boncuk kaynak yaparken kullanılan halkalar muhtemelen mikro halka değil daha geniş bir halka kullanmışlar ve bu saç tutamlarının halkalar içerisinde yeterince ince olmadığı için saçlar zayıf kalmış bunu sökerek ya yeniden daha dar halkalar kullanarak boncuk kayanak yapmak ya da tress saç kaynak yaparak daha fazla saç ve çok az miktarda mikro halak kullanarak saç kaynağı yapılabilir.
   Boncuk kaynakta her sırada ortalama 25 yada 30 adet boncuk takılıyorsa her sırada 5 yada 6 adet halka takılarak tress boncuk kaynak yapılabilir.

 4. organik saç kaynagı yaptırmak istiyorum fiyat ve yapılışıyla ilgili bilgi verirmisiniz.

Bir Cevap Yazın