Son Haberler
Anasayfa » Saç Kaynak » Saç Kaynak ve Saç Kaynağı Hakkındaki Gerçekler
saç kaynak
saç kaynak

Saç Kaynak ve Saç Kaynağı Hakkındaki Gerçekler

Ham Saç

1984 yılında başlamış olduğum kuaför‘lük mesleği boyunca hep idealist ve yaratıcı kişiliğim ile kaliteye odaklandım, bu kalite odaklı sanatçı ruhum yapmış olduğum saçlara ve uzmanı olduğum saç kaynak uygulamalarına yansımıştır.

Saç kaynağı uygulaması bir puzzle oyununda olduğu gibi sabır ve emek gerektirir. Saç kaynak malzemeleri ve saç kaynağında kullanılan her bir ürünün kusursuz malzemelerden seçilmiş olmasına dikkat etmeliyiz.

Non Remy Hair
Non Remy Hair

Şimdi diyeceksiniz ki “Saç Kaynak ve Saç Kaynağı Hakkındaki Gerçekler” başlığı altında bu yazılanların ne ilgisi var, hemen uzatmadan anlatayım.

Ham saç üretiminden saç kaynak yapılacağı aşamaya kadar bir takım işlemlerden geçer ve saç kaynağı kalitesini belirleyende bu aşamalardır. Ham saç bağış ve satın alma yolu ile toplanır ve bu saçlar yıkanarak taranır ve taranan saçların içinden çıkan ı

skarta saçlar çöpe atılmaz ve 3 kalite “Non Remy HairRemy olmayan saç olarak piyasaya satışa sunulur.

Non Remy Hair Remy olmayan Saç
Non Remy Hair Remy olmayan Saç

Bu saçları 3. kalite saç yapan şey nedir? Diye soracak olursanız söyle açıklayabiliriz. Saç kaynak yapılacak olan saçlar saç bağışı yapan kişinin saçından kesildiğinde saç dipleri ile uçları aynı yöndedir fakat tarama işlemi yapıldıktan sonra fırçanın içinde kalan saçlar ters düz olmuş bir şekilde istiflenir ve bu saçlar saç kaynağı yapıldığında bir süre sonra bütün saç kaynakları birbirine karışır. Daha sonra ucuz saç kaynak pahalı bir saç kaynağı uygulamasına dönüşür, çünkü o saçkaynak uygulamaları sökülür. Saç kaynak sökme işlemi için bir ücret ödersiniz, bu işlem sırasında saçlarınızın bir kısmı dökülür ve yeniden saç kaynak yaptırmak için ikinci kez bir saç kaynak ücreti ödersiniz bu size neredeyse 2 katına mal olur.

Non Remy Saçlar  fotoğrafta görüldüğü gibi iki ucuda düz kesilerek şekil verilmiş

O yüzden saç kaynağı yaptıracağınızda saç kaynak uzmanı Murat Kolukırık ile görüşerek 1. sınıf saç kaynak uygulamasına sahip olun.

Sach ® Saç Kaynak Merkezi Tarafından ithal edilerek saç kaynak uygulamalarında sadece birinci sınıf saçlar kullanılmaktadır.

Non Remy Saç’lar  fotoğrafta görüldüğü gibi iki ucu da düz kesilerek şekil verilmiş ve temiz bir görüntü verilmiştir. Bu temiz görüntü saçtan anlamayan saç kaynak kullanıcıları ve saç seçiminden anlamayan kişiler tarafından fiyatı üçte bir ucuz olduğu için tercih edilir. Aslında bu saçlar çöpe atılması gereken çöp saçlardır.

Remy saç ise aşağıda görüldüğü gibi doğal insan saçında olması gerektiği gibi saç uçları kalından inceye doğru gider ve saç uçlarında kırıklar vardır. Saç kaynağı yaparken bu saç uçlarındaki kırıklar saç kaynağı uygulamasının natürel bir görüntü vermektedir ve 1. sınıf saç kaynağı için tercih edilmesi gereken saç kesinlikle budur.

Remy Hair

Ara sıra saçtan anlamayan kişiler bana saç kaynağı yaptırmak için geldiklerinde saç kaynağı yaptırmadan önce takılacak olan saçları görmek istediğini söylüyor ve bende saçları bir saç kaynak uzmanı olarak gurur ile gösteriyorum. Saçtan anlamayan kişiler bana daha önce başka saç kaynak merkezlerinde pırıl pırıl uçları temiz ve kırıkları olmayan ve Saç Kaynak Fiyatları’nın benim yapmış olduğum saç kaynağı fiyatlarından yarı yarıya ucuz olduklarını söylüyorlar.

O kişilere gerçekleri anlatmaya çalışırken lafı ağzıma tıkayarak Ucuz saç kaynakları seçimine doğru Allah ısmarladık diyerek gidiyorlar. Bu yazı saç seçiminden anlamayan kişilere ithaf en yazılmıştır. Uzun Saçlar ve mutlu günler için sadece Sach ® saç kaynak merkezi ve Saç Kaynak Uzmanı Murat Kolukırık’ı tercih edin.

Hakkında Murat Kolukırık

Check Also

Saç kaynak uzmanı

Boncuk Kaynak ve Mikro Kaynak

Boncuk Kaynak ve Mikro Kaynak Boncuk Kaynak ve Mikro Kaynak Arasındaki Farklar Boncuk Saç Kaynak …

Bir Cevap Yazın