Son Haberler
Anasayfa » Genel » Sach ® Kuaför & Saç Kaynak Merkezine Hoş Geldiniz

Sach ® Kuaför & Saç Kaynak Merkezine Hoş Geldiniz

Sach ® Kuaför & Saç Kaynak Merkezine Hoş Geldiniz

Sach Kuaför Saç Kaynak Merkezi 1990 yılından günümüze kadar halen hizmet vermekte olduğumuz yer olan İstanbul Bakırköy Kartaltepe’de sadece kaliteye odaklanarak hizmet etmeyi ilke edindi.

Sach Kuaför ve Saç Kaynak Merkezi
Sach Kuaför ve Saç Kaynak Merkezi

1990 yılından günümüze kadar Kuaför Saç Tasarım, Saç Uzatma ve Saç Kaynak sektördeki teknolojik ve sanatsal gelişmeleri dünyanın dört bir yanındaki Kuaför, Güzellik ve Kozmetik fuarları, Kuaför Yarışmaları Kuaför Seminerleri ve Kuaförlük Sanatı ile ilgili her türlü etkinlikte bululmaktadır. Sizlere Kuaför sektöründeki teknik be artistik her türlü yeniliği sunmak ve daha iyi hizmet vermek için dünyanın dört bir yanındaki iş ortakları ile sizlere sunma çabasında.
İlkemiz kaliteli kozmetik ürünleri ve 1.sınıf 100% Doğal Gerçek ham insan saçı ürünleri ile en son sistem Saç Kaynak, Çıt Çıt Saç, Postiş, Lazer Saç Kaynağı, Keratin Kaynak Halka Kaynak Boncuk Saç Kaynağı Takma Kahkül Takma Perçem ve Ham işlenmiş Saç sunmak.

Sach ® Kuaför & Saç Kaynak Merkezi
Sach ® Kuaför & Saç Kaynak Merkezi

Uygulamış Olduğumuz Saç Kaynak uygulamaları 100% Sach ® Garantisi altındadır.

Sach Kuaför ve Saç Kaynak Merkezi

Sach ® Kuaför ve Saç Kaynak Merkezi

Gelin Saç Modelleri ve Gelin Başı branşında ileri derece “ Haute Couture Bridal HairGelin Başı, Modern Gelin Saç Modelleri konusunda aldığı ekstra eğitimler ile kişiye özel Gelin Saçı tasarımını Usta Kuaför Murat Kolukırık tarafından

Nanokeratin System Brazilian Keratin Treatment
Nanokeratin System Brazilian Keratin Treatment

sunmaktadır Profesyonel Makyajda Gelin Makyajı Uzmanı Nurgül Kolukırık . Saçlarınız bizim için değerli ve biz yaptığımız işe saygı duyuyor ve sizlere en iyi Kuaför lük hizmetini sunuyoruz. Salonumuzda son zamanların mucize ürünü Keratin Terapisi , Brezilya Keratin Düzleştirme Bakımı , Brezilya Kalıcı Fönü diyede bilinen  “ Nano Keratin SystemBrazilian Keratin Treatment ” uygulaması salonumuzda yapılmaktadır.

Rasta Dread Lock
Rasta Dread Lock

Türkiyede Rasta diye bilinen Dread Lock uygulaması profesyonel bir Rastacı tarafından yapılması gerekir bu konuda deneyim ve kaliteli işçilik olmadığı takdirde çok kötü rastaya sahip olursunuz. Rasta namı diğer Dread Locks uygulamalarının yeri olan Amerikanın New York şehrini Harlem bölgesinde DreadLock uzmanı olan kuaförlerden eğitim alarak Rasta sanatını Türkiyede Uygulayan tek Profesyonel salondur.

saç kaynak,saç kaynağı,çıt çıt,postiş,peruk,boncuk kaynak,keratin kaynak,halka kaynak,gelin başı,gelin makyajı,profesyonel makyaj,NanoKeratin Saç Düzleştirme Brazilian Keratin,Nano Keratin System Brazilian Keratin Treatment,Keratin Saç Düzleştirme,Kalıcı Fön,Brezilya Fönü

Hakkında Murat Kolukırık

Check Also

saç kaynak

Mikro Saç Kaynak Merak Edilenler

Mikro Saç Kaynak Merak Edilenler Evet Mikro saç kaynak yaptırmayı düşünüyorsanız mutlaka bu bölümü okumalısınız. …

2 yorum

  1. benim saçlarım kıvırcık gür ve kuru nano keratin uygulatmak istiyorum sonuç alır mıyım ? saça zararı olur mu ? birde izmir ve bursada bu işi en iyi kalitede ve uygun fiyata yapan adresler alabilir miyim?

Bir Cevap Yazın