Son Haberler
Anasayfa » Sarı Saç Renkleri ve Sarı Saç Tonları » Kate Bosworth Sarı Saç Rengi Sarı Saç Rekleri (30)

Kate Bosworth Sarı Saç Rengi Sarı Saç Rekleri (30)

Kate Bosworth Sarı Saç Rengi Sarı Saç Rekleri (30)

Hakkında Murat Kolukırık

Check Also

saç kaynak

Mikro Saç Kaynak Merak Edilenler

Mikro Saç Kaynak Merak Edilenler Evet Mikro saç kaynak yaptırmayı düşünüyorsanız mutlaka bu bölümü okumalısınız. …

2 yorum

  1. Merhaba Murat Bey ; Yardımınıza ihtiyacım var.saçım platin sarısıydı ve ben bır hata yapıp sacımı bakır gıbı bır renge boyadım.dıplerı kızıl ve ucları acık kaldı.bır gun sonra tekrar açıcı aldım ve ustune küllü kumral yaptım bu defada yesıllenme ve ortaya ıgrenc bır renk cıktı.lutfen yardım edın sarıya donmek ısıtyorum.resımde paylasıtıgım renk numarası nedır..

    Tesekkurler

    Ginta Lapina Saç rengi için saçlarınızın inoa saç boyası L’Oreal İnoa Saç Boyası 9.3 Sarı Dore saç boyyası ile Loreal İnoa Oksidan Krem 20 Volüm boyanması gerek yazmıssınız.ben bu boyayı nerden bulurum yada bıldıgımız markadalardan hangısınde vardır.lutfen yardım edın.hastanede calısıyorum ve işe gıddemez durumdayım.ben nasıl sarı saçlarıma yazık ettım 🙁

    • Saçlarınızda sadece açma özelliği olan Loreal Majiblond 900 S Çok Çok Açık Sarı Saç Boyası ile L’Oréal Oksidan Krem 40 Volüm %12 ‘lik gibi bir saç boyası ile boyayabilirsini. Sizin saçınız için ideal bir seçim olucaktırç dipleirnden çıktıkçada aynı formülle güven içerisinde devam edebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın